سرمایه گذاری در گرجستان | ثبت شرکت در گرجستان | اقامت گرجستان

فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان | اقامت دائم گرجستان | راهنمای سرمایه گذاری در گرجستان | خرید ملک در گرجستان | تحصیل در گرجستان | کشاورزی در گرجستان | اخذ پاسپورت گرجستاناجاره مغازه در گرجستان

اجاره مغازه در گرجستان

 اجاره مغازه در تفلیس گرجستان | قیمت اجاره مغازه در تفلیس | اجاره مغازه در تفلیس | قیمت اجاره مغازه در گرجستان

در مقاله قبلی با عنوان اجاره مغازه در تفلیس گرجستان اجاره مغازه در پایتخت گرجستان را بررسی نمودیم.

کوتائیسی دومین شهر بزرگ گرجستان پس از تفلیس شناخته می شود با حدود پانصد هزار نفر جمعیت که از نظر کسب و کار پس از تفلیس رونق فراوانی دارد و بیشتر بعنوان یک شهر صنعتی شناخته می شود.

خرید ملک در گرجستان

 

اجاره مغازه در کوتائیسی ، معمولا کمتر از تفلیس می باشد و البته به اندازه پایتخت گرجستان رونق کسب و کار ندارد ، ولی برای کسانی که به دنبال یک مکان دنج و تقریبا خالی از ایرانی ها می گردند شاید مکان مناسبی برای اجاره مغازه باشد.

اگر به دنبال ایجاد کسب و کارهایی هستید که بیشتر به صنعت توریسم و گردشگری گرجستان و همچنین صنایع غذایی مربوط می شوند مانند : احداث رستوران – هتل – کافی شاپ – کافی نت – خدمات کامپیوتر – احداث سوپر مارکت و هایپر مارکت و …….. بیشتر در تفلیس و باتومی این کسب و کارها رونق دارند.

اقامت گرجستان با خرید ملک 

اگر به دنبال خدمات فنی و مهندسی و ….. که بیشتر مربوط به امور فنی و صنعتی می شوند ، کوتائیسی مناسب تر از بقیه مکان هاست.

بیشترین گردشگر در گرجستان از دو شهر تفلیس و باتومی بازدید می کنند و کمتر کسی پیدا می شود که بخواهد به کوتائیسی بعنوان توریست سفر کند ولی بدلیل قرارگیری شهر کوتائیسی در مرکز بزرگراه ها و شاهراه های ارتباطی گرجستان و همچنین وجود ساختمان پارلمان گرجستان در کوتائیسی ، باعث رونق زیاد این شهر شده است.

باتومی نیز بعنوان یک شهر کوچک با جمعیتی در حدود ۲۰۰ هزار نفر فقط در فصول گرم سال پذیرای جهانگردان خارجی است زیرا یک شهر بندری در کناره دریای سیاه است که در فصول گرم بیشتر توریست دارد و در بقیه ماه های سال تقریبا بی رونق می باشد.

بنابراین توصیه ما به همه شما عزیزانی که قصد اجاره مغازه در گرجستان را دارید این است که با مشاورهای باتجربه سام جورجیا به صورت رایگان مشورت کنید تا در ابتدا با توجه به نوع کسب و کاری که میخواهید انجام دهید شهر مورد نظرتان در گرجستان تعیین شود و سپس نسبت به تعیین منطقه در شهر انتخابی نیز به شما مشاوره داده شود.

از گرفتن مشاوره از افراد غیرمتخصص ، دلال ها و واسطه های ایرانی در داخل کوچه و خیابان های گرجستان جدا اجتناب کنید و سرنوشت مالی خودتان را به آنها نسپارید. زیرا قطعا با مشقت های فراوانی مال خودتان را به دست آورده اید ، پس به راحتی آن را از دست ندهید.

در مسائلی مثل اجاره مغازه در گرجستان شاید مقدار سرمایه گذاری شما اندک بوده است که قصد اجاره دارید ، بنابراین بی گدار به آب نزنید. بسیاری از آرشیو های مشاوره های اقتصادی و سرمایه گذاری سام جورجیا در سطح شهر یا شهرهای گرجستان بعنوان یک نمونه کاری موجود می باشند و اغلب آنها با موفقیت همراه بوده اند.

خرید آپارتمان در گرجستان  

مشاورهای باتجربه دیسکاور به صورت رایگان کلیه مشاوره های لازم را درباره اجاره مغازه در گرجستان به شما خواهند داد. به امید موفقیت و بهروزی تمامی هموطنان گرامی در سراسر جهان.

باتشکر از سایت سام جورجیا که ما را در انتشار این مقاله یازی کردند.